Екостежка "Журавлинна"

Увага! Цього року розпочинається проект «Екостежка Журавлинна». Проект виконується Екоклубом «Зелена Хвиля» у партнерстві із Міжрічинським регіональним ландшафтним парком за підтримки програми Матра посольства Королівства Нідерландів. У проекті буде обладнана екостежка у Міжрічинському парку, після чого на основі екостежки буде проведена природнича школа для усіх охочих із залученням експертів.

Міжрічинський парк знаходиться у мальовничому міжріччі Дніпра та Десни у Чернігівській області. Прогулюючись екостежкою, Ви зможете ознайомитися із природою Українського Полісся, а також дізнатися про культуру та історію місцевого населення. Крім цього, побачите поліські болота, де навесні квітне калюжниця, та відчуєте свіжість соснового лісу, в якому можна побачити справжнього великого лося!
Протягом природничої школи експерти–знавці ссавців, членистоногих, земноводних, рептилій, птахів та рослин проводитимуть майстер-класи із визначення наших братів менших та повідають вам про цікаве із життя тварин та рослин. Не пропустіть! Природнича школа буде навесні.
Якщо Ви зацікавилися цим проектом, то є можливості долучитися до власне створення екостежки (підготовка, встановлення необхідного обладнання, збір інформації про об’єкти екостежки та ін.) та до майстер-класів у природничій школі. Пишіть на адресу hanna.plotnykova[at]googlemail.com чи телефонуйте +38 097 484 00 80 (з 15.00 до 22.00 в будні та протягом дня на вихідних) (Аня).

Виконавці проекту:
Анна Плотникова